Kontakt

Leiate meid siit!

Kadaka tee 131
12915 Tallinn
ESTONIA

Email:essve@essve.ee


Üldtelefon +372 634 8444
Fax +372 634 8445

TALLINN Kadaka tee 131        

Avatud E-R 8:00-17:00

Keili Kerge
Telefon: 6348444
Faks: 6348445
E-mail: keili.kerge@bbtools.ee

Müügiassistendid

Keytlin Kivi
Telefon: 6505202
Mobiil: 53422767
E-mail: keytlin.kivi@bbtools.ee

Kätlin Kuuskmann
Telefon: 6348437
Mobiil: 53408770
E-mail: katlin.kuuskmann@bbtools.ee

Raili Tomikas
Telefon: 6505210
Mobiil: 56645511
E-mail: raili.tomikas@bbtools.ee

ESSVE divisjoni müügijuhid – Tallinn

ESSVE divisjoni müügimeeskonna- ja tootejuht

Jürgen Kimmel
Mobiil: 5046115
E-mail: jyrgen.kimmel@essve.ee

Karen Tohv
Telefon: 6505207
Mobiil: 5064246
E-mail: karen.tohv@essve.ee

Kristjan Sepa
Telefon: 6348437
Mobiil: 55662557
E-mail: kristjan.sepa@essve.ee

Marko Marlof
Telefon: 6505211
Mobiil: 58844521
E-mail: marko.marlof@essve.ee

Risto Hiob
Mobiil: 53083421
E-mail: risto.hiob@essve.ee

Tanel Tanneberg
Telefon: 6348436
Mobiil: 53010104
E-mail: tanel.tanneberg@essve.ee

Toomas Kolk
Telefon: 6505203
Mobiil: 5179991
E-mail: toomas.kolk@essve.ee

Argo Luhaste
Telefon: 6348448
Mobiil: 51918884
E-mail: argo.luhaste@essve.ee

LUNA divisjoni müügijuhid – Tallinn

Luna divisjoni müügimeeskonna- ja tootejuht

Madis Mänd
Mobiil: 5180613
E-mail: madis.mand@luna.ee

Raigo Riimand
Telefon: 6348442
Mobiil: 5016119
E-mail: raigo.riimand@luna.ee

Rene Salk
Telefon: 6348446
Mobiil: 5266446
E-mail: rene.salk@luna.ee

Sergei Sindikov
Telefon:  6348440
Mobiil: 53418510
E-mail: sergei.sindikov@luna.ee

Mikus Lacis
Telefon: (+371) 67800123
Mobiil: (+371) 29251168
E-mail: mikus.lacis@bbtools.lv

Luna divisjoni müügijuht – Tartu

LUNA divisjoni müügijuht – Narva

Tiit Lehiste
Telefon: 7444447
Mobiil: 5234264
E-mail: tiit.lehiste@luna.ee

Peeter Peetsalu
Telefon: 3373157
Mobiil:  5229329
E-mail: peeter.peetsalu@luna.ee

SKYDDA divisjoni müügijuhid – Tallinn

SKYDDA divisjoni müügimeeskonna- ja tootejuht

Ave Strom
Telefon: 6348435
Mobiil: 53094947
E-mail: ave.strom@skydda.ee

Garel Vahesalu
Telefon: 6348435
Mobiil: 53328742
E-mail: garel.vahesalu@skydda.ee

Illimar Raagnurm
Telefon: 6348439
Mobiil: 5266204
E-mail: illimar.raagnurm@skydda.ee

Jaan Ueson
Mobiil: 5221439
E-mail: jaan.ueson@skydda.ee

Maaris Truu
Telefon: 6348449
Mobiil: 53419891
E-mail: maaris.truu@skydda.ee

Indrek Raudsaar
Telefon: 6348430
Mobiil: 56500856
E-mail: indrek.raudsaar@skydda.ee

SKYDDA divisjoni müügijuhid – Tartu

SKYDDA divisjoni müügijuht – Viljandi

Kaupo Kuus
Mobiil: 53424137
E-mail: kaupo.kuus@essve.ee

Margus Saarna
Telefon: 7303013
Mobiil: 5048671
E-mail: margus.saarna@skydda.ee

Terje Roosi
Telefon: 4333770
Mobiil: 56674407
E-mail: terje.roosi@skydda.ee

Äriklienditeeninduse juht

Inge Soopalu
Mobiil: 5281579
E-mail: inge.soopalu@bbtools.ee

Klienditeenindus – Tallinn Kadaka tee 131

Andres Jahimaa
Telefon: 6348435
Mobiil: 59180490
E-mail: andres.jahimaa@bbtools.ee

Kristofer Õun
Mobiil: 51949194
E-mail: kristofer.oun@bbtools.ee

Küllike Kiin
Telefon: 6348435
Mobiil: 5274598
E-mail: kyllike.kiin@bbtools.ee

Martin Kurro
Telefon: 6480586
Mobiil: 58180742
E-mail: martin.kurro@bbtools.ee

Tauno Orumets
Telefon: 6505209
Mobiil: 53444497
E-mail: tauno.orumets@bbtools.ee

Klienditeenindus – Tallinn Peterburi tee 44

Ergo Heinmets
Mobiil: 58541974
E-mail: ergo.heinmets@bbtools.ee

Tiina Orumets
Telefon: 6480587
Mobiil: 5574679
E-mail: tiina.orumets@bbtools.ee

Laojuhataja

Mark Kasch
Telefon: 6505208
Mobiil: 54502116
E-mail: mark.kasch@bbtools.ee

Ladu

Arvi Roosalo
Mobiil: 53067672
E-mail: arvi.roosalo@bbtools.ee

Erkki Meidra
Mobiil: 53579972
Telefon: 6348432
E-mail: erkki.meidra@bbtools.ee

Gert Kulli
Mobiil: 55650047
E-mail: gert.kulli@bbtools.ee

Henri Rannula
Mobiil: 51971570
E-mail: henri.rannula@bbtools.ee

Marek Küttim
Mobiil: 53833580
E-mail: marek.kyttim@bbtools.ee

Robert Kollo
Mobiil: 55683353
E-mail: robert.kollo@bbtools.ee

Tarmo Rannaküla
Mobiil: 53078480
E-mail: tarmo.rannakyla@bbtools.ee

TARTU Tähe 127       

Avatud E-R 8:30-17:00

NARVA Võidu 19       

Avatud E-R 8:30-17:00

Klienditeenindus

Klienditeenindus

Meelike Kuhlman
Telefon: 7303013
Mobiil: 56462031
E-mail: meelike.kuhlman@skydda.ee

Rainer Sõrra
Telefon: 7384434
Mobiil: 5092864
E-mail: rainer.sorra@luna.ee

Toomas Viikna
Telefon: 7384434
Mobiil: 5240437
E-mail: toomas.viikna@luna.ee

Ksenija Kovalevskaja
Mobiil: 53338042
E-mail: ksenija.kovalevskaja@bbtools.ee

VILJANDI Leola 58       

Avatud E-R 9:00-17:00

Klienditeenindus

Raamatupidamine

Heli Varipuu
Telefon: 6505205
Mobiil: 5096414
E-mail: heli.varipuu@bbtools.ee

Jaanika Prääm
Telefon: 6348438
Mobiil: 5025818
E-mail: jaanika.praam@bbtools.ee

Irma Elo
Telefon:6348433
Mobiil: 5097465
E-mail: irma.elo@bbtools.ee

Tegevjuht / juhatuse liige

Uno Maitus
Telefon: 6505200
Mobiil: 5015189
E-mail: uno.maitus@essve.ee