• ESSBOXi süsteem on uus ja nutikas kinnitusvahendite hoiulahendus. Süsteemi kuulub vastupidav kohver ja läbipaistvast jäigast plastist karbid. Süsteemi eesmärgiks on teha töömehe elu tõhusamaks, vähendades raiskamist ja hoides töövahendid korras.
  • Süsteem on patenditud ja selle disain on kaitstud. Tegemist on ainulaadse ja paindliku tervikliku lahendusega, sest kasutaja saab mugavalt panna kohvrisse vajaminevad vahendid iga konkreetse töö jaoks.
  • ESSBOXi süsteemi on kerge kasutada: töömees kinnitab vajaminevad tootekarbid kohvri põhjale. Erinevalt varasemast ei pea enam tooteid kohvri lahtritesse tõstma. ESSBOXi süsteem on ESSVE kõigi aegade olulisim toode ja uuenduslik vahend ehituses.

TÄITKE, TEHKE TÖÖ, TÄITKE UUESTI

ESSBOXi süsteem on paindlik lahendus, mis võimaldab teil lihtsalt ja kiiresti täita kohvri vastavalt plaanitud tööle. Nii vähendate raiskamist ning hoiate kokku aega ja raha.

TÄIELIK KONTROLL

Kinnitage karpide kaaned karpide alla. Nii näete, millised tooted on kaasas.

KORD

Kohvri põhja kaheksanurkne muster hoiab karbid paigal, olenemata sellest, kas karpide kaaned on karpidel peal või all.

NUTIKAS

ESSBOXi süsteemil on patenditud disain, mis hoiab karbid vedamise ajal paigal, isegi kui kohver on pooltühi.

VASTUPIDAV

Tugev ja kindel konstruktsioon kaitseb sisu ning kannatab välja äärmuslikud ilmaolud ja karmid keskkonnatingimused.

ÜKS SÜSTEEM KÕIKIDE TÖÖDE JAOKS

Enam pole tarvidust vajalike vahendite otsimiseks auto vahet joosta. ESSBOXi süsteem aitab hoida kõik kinnitusvahendid ühes kohas.