ESSVE kvaliteet

ESSVEs peetakse kvaliteeti oluliseks. Tahame, et kliendid oleks alati kindlad, et meie tooted toimivad korralikult ning vastavad seaduste ja eeskirjade nõuetele, et tarned toimuvad õigeaegselt ja kokkuleppe kohaselt. Pakume alati väga heatasemelist teenindust ja vajalikku tuge.

Ohutud tooted

ESSVEl on lai valik tooteid, mis vastavad Põhjamaade seadustele ja eeskirjadele. Teeme tööd selle nimel, et saada neile üleeuroopaline heakskiit.
Otsime alati turult parimaid tooteid. Kui toode ei ole piisavalt hea kvaliteediga, leiame selle asemele uue või töötame ise välja parema toote.
Katsetame kõiki oma tootevalikusse kuuluvaid tooteid ning kontrollime neid pisteliselt tootmises ja lattu jõudmisel.

Tarnekindlus

Tarnime tooted kokkulepitud ajaks kokkulepitud kohta. Selle eesmärgi saavutamiseks hindame ja jälgime oma tarneid.

Klienditeenindus

Pakume klientidele täpset ja selget teavet, et sobivat toodet oleks lihtne valida. Kui kahtlete, saate klienditeenindusest kiiresti usaldusväärset abi.

Kord aastas korraldame kliendirahulolu küsitluse, et välja selgitada, millega kliendid rahul on ja mida võiksime nende meelest paremini teha. Tänu sellele küsitlusele ja muudele rakendatavatele meetoditele parendame pidevalt oma tegevust.

Meie kvaliteedipoliitika

B & B TOOLSi kontsern püüab ületada klientide nõudmisi ja ootusi. Tahame tagada kliendile kindlustunde, et soovitud toote saab kätte õigel ajal ja õiges kohas. Pakume parima kvaliteediga tooteid ja teenuseid madalaima kogukuluga. Soovime hoida häid ja professionaalseid suhteid oma huvirühmadega ning peame vajalikuks, et iga töötaja astuks pidevalt samme nii enda kui ka ettevõtte töökvaliteedi parandamise nimel.

Quality Certificate ISO